Kızılırmak Mh. 1450 Sk. ATM Plaza B Blok No: 1/68-69
+90 312 438 46 40
+90 312 438 46 41

Lisansız Enerji Üretimi

EPDK tarafından hazırlanan ve 2 Ekim 2013 tarihinde 28738 sayılı resmi gazetede yayımlanan yönetmelik ile isteyen herkes 1 MW’a ( 1000 kW ) kadar kendi ihtiyacı olan elektriği üretebilir.

Lisans almayı ve de şirket kurmayı gerektirmeyen bu yönetmeliğin hükümlerine göre ister elektrik tüketen bir işletme sahibi ya da fabrika sahibi olun kendi elektriğinizi kendiniz üretebilir ve fazlasını da şebekeye satabilirsiniz.

Bu madde sayesinde Türkiye’de tüketiciler aynı zamanda elektrik üreticisi olarak kendi iç tüketimlerini karşılama ve oluşursa fazla üretimlerini de kanunun belirlediği birim fiyatlardan elektrik dağıtım şirketine satma imkânına sahip olmuşlardır.

Firmamız 2007’den beri Türkiye’de yaptığı güneş ve rüzgar enerjisi projelerinden edindiği tecrübe ile lisanssız güneş ve rüzgar projeleriniz için tüm aşamaları birlikte yürütebileceğiniz bir sistem ve hizmet sağlayıcıdır.

NATUREL TEKNOLOJİ farkıyla verebileceğimiz başlıca hizmetler;

– Fizibilite Raporu Hazırlanması ve Fizibilite Raporu Kontrolörlüğü,

– Teknik şartname ve fiyat teklifi çalışmaları,

– Elektrik dağıtım şirketine sunulacak tüm bilgi-belge-proje ve hesapların hazırlanarak dağıtım şirketi onayına sunulması,

– Elektrik dağıtım şirketi onay ve kabul süreçlerinin takibi,

– Banka ve Kredi Kuruluşu Danışmanlığı,

– Lisanssız 1 MW (1000 KW) ve Altı Kurulu Güçte Anahtar Teslim Kurulum,

– Periyodik veya önleyici bakım, acil servis ve onarım işleri,

EnglishTurkey

Powered by themekiller.com