Kızılırmak Mh. 1450 Sk. ATM Plaza B Blok No: 1/68-69
+90 312 438 46 40
+90 312 438 46 41

Hakkımızda

HAKKIMIZDA;
2

009 yılından bu yana yenilenebilir enerji sektörü ve enerji kaynaklarını üzerine çalışmalar, araştırmalar ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmakta olan NATUREL ENERJİ, Enerji alanında edindiği bilgi ve tecrübeyi Telekomünikasyon alanında sürdürmek amacıyla; 2014 yılı Mayıs ayında NATUREL TEKNOLOJİ adıyla yeni grup firmasını faaliyete başlatmıştır.

NATUREL TEKNOLOJİ, Enerji ve Telekom sektörünün gerekleri doğrultusunda kurumsal yapısı ve uzman personeli ile deneyimlerini yeni teknolojilerle birleştirerek sektörde aranan, seçilen ve örnek bir firma olma hedefiyle yola çıkmış bulunmaktadır.

NATUREL TEKNOLOJİ, Telekomünikasyon ve Enerji alanlarında faaliyet gösteren, Sahip olduğu proje yönetim kabiliyeti, Haberleşme altyapı tecrübesi, gelişen finans gücü ve uzman teknik kadrosu ile, Telekomünikasyon ve Enerji alanlarında ekipman tedariki, tasarım, planlama, proje yönetimi, montaj, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Firmamız teknik kadrosu arasında uzun yıllar Telekom ve enerji sektöründe deneyim kazanmış uzman personellerden oluşması firmamıza farklılık kazandırmıştır. Bu deneyimlerin değerlendirildiği Entegre çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu takım çalışmasıyla bütünleştirerek hizmet kalitesini her geçen gün daha da artırmak için çalışmaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş yetkin ve yaratıcı kadromuzla, ülkemizin ve dünyanın kendi alanında en önemli markaları ile işbirliği yapmayı, onlara verdiğimiz hizmetler ile kalitelerine, vizyonlarına ve hedeflerine, sürdürülebilir değerler katmayı kendimize ilke edindik.

Önceliğimiz, doğru çözümü, uygun maliyet ile ve zamanında sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve güvenini kazanarak, müşterilerimizin vazgeçilmez bir iş ortağı olmak için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ;
M

isyonumuz;
Hedefimiz; Enerji ve Telekom sektöründe uzun soluklu projelerin içinde yer alabilmek için, değişen dünyanın teknolojik gelişmelerinden faydalanarak alanında lider firmaların tercih ettiği en iyi ve güvenilir çözüm ortağı olmaktır.

Vizyonumuz;
Faaliyette bulunduğumuz sektörde müşterisinin iş verimliliğini arttıran farklılaşmış çözümlerle kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden lider bir firma olmak ve en iyi ekip çalışması ile verimliliği arttırıp sürekli gelişen kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.

EnglishTurkey

Powered by themekiller.com