Kızılırmak Mh. 1450 Sk. ATM Plaza B Blok No: 1/68-69
+90 312 438 46 40
+90 312 438 46 41

Çevre Aydınlatma Tesisleri Yapımı

Güneş ışığıyla dolaştığımız, çalışmalarımızı sürdürdüğümüz dış mekânlar geceleri gözümüze farklı bir şekilde görünmektedir. Bazı ortamların gece görüntüsünün gündüzden daha etkili olduğunu gözlemler veya duyarız. Bu farkın oluşmasını sağlayan en büyük etken, o ortamın aydınlatma niteliğidir.

Aydınlatma tesisleri, insanların iş, sosyal hayat ve gündelik yaşam alanlarında, gün ışığında yaptıkları kalitede ve verimlilikte, gece veya karanlık ortamlarda da aynı işlerin sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla kurulmaktadır.

Toplumsal yaşama alanlarının gündüz gözüyle nasıl görünüyorsa gece de aynı şekilde aydınlatılmasını sağlıyoruz. Gece yolculuğu yaptığımızda yolların, tünellerin aydınlık ve yolu gösterir şekilde olması, park ve bahçelerin aydınlatılmasının göze iyi bir şekilde hitap etmesi, spor müsabakalarını akşam seyredebilmenin ayrı bir zevk vermesi, biz teknik personellerin yaptığı kaliteli ve verimli bir aydınlatma tesisatlarıyla ilgilidir.

NATUREL TEKNOLOJİ , deneyimli personeli ve teknolojik ekipmanlarıyla park, cadde ve sokaklar ile otoyol ve tünel aydınlatma tesislerinin kurulması işlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

EnglishTurkey

Powered by themekiller.com